rent a bus in KrakówWynajem autobusów KrakówBusvermietung Krakau Busse mietennoleggio pullman Cracovialouer autobus à Cracoviealquiler autocares en Cracoviawszystkie zdjęcia © City Tours Polska sp. z o.o. | Alexander Ehrlich
 

Witamy w Kraków Buses!

wynajmij autokar w KrakowiePlatforma wynajmu autokarów "Kraków Buses" jest ofertą polskiego touroperatora City Tours Polska z siedzibą przy ulicy Miłkowskiego 3 lok. 501 w Krakowie. We współpracy z renomowanymi przedsiębiorstwami autokarowymi z Krakowa i okolic Kraków Buses oferuje między innymi wynajem autokarów do następujących rodzajów transportu osób i wycieczek ze zwiedzaniem w Krakowie i w innych polskich miastach:

  • Przewóz osób: zespół Kraków Buses z wielką przyjemnością zapewni Państwu autokar lub bus każdego rodzaju z kierowcą do przewozu osób w Krakowie, jak również z i na lotniska w Krakowie i Katowicach, do transportu pomiędzy Krakowem i każdym innym miejscem w Polsce oraz do przewozu osób w całej Europie. Czy będzie to Wiedeń czy Berlin, Kijów czy Lublana - czy też jakieś inne miejsce lub miasto gdzieś w Europie: zespół Kraków Buses jest zawsze do Państwa dyspozycji i z przyjemnością doradzi w kwestii indywidualnego przewozu osób i organizacji wszystkich niezbędnych rezerwacji związanych z transportem autokarem, busem lub vanem.
  • Zwiedzanie: oprócz przewozów autokarowych w, do lub z Krakowa, dziÄ™ki Kraków Buses mogą Państwo również wynająć busy z szoferem i autokary z kierowcą do zwiedzania Krakowa i jego okolic. Niezależnie od tego, jaką atrakcję turystyczną w Krakowie lub jego pobliżu chcieliby Państwo zobaczyć: prosimy bez wahania skontaktować się z zespołem Kraków Buses. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidalną ofertę na zwiedzanie Krakowa - obejmującą, jeżeli tak sobie Państwo życzą, usługi profesjonalnego przewodnika, rezerwację biletów na imprezy i koncerty w Krakowie lub inne usługi turystyczne, których mogą Państwo potrzebować.
  • Podróże autokarowe: czy chcieliby Państwo skorzystać z usług Kraków Buses w większym wymiarze niż zwykły przewóz osób lub zwiedzanie Krakowa? Żaden problem: z nami mogą Państwo wynająć autokar na podróż do każdego miejsca, miasta lub państwa w Europie. We współpracy z europejskim touroperatorem City Tours i jego międzynarodową siecią partnerów pomożemy Państwu także w zorganizowaniu całej podróży, łącznie z rezerwacją hotelu, zaplanowaniem menu grupowego, zorganizowaniem usług przewodnika, rezerwacją biletów na koncert i organizacją każdej innej możliwej usługi turystycznej. Czekamy na Państwa zapytania dotyczące podróży z Krakowa!

Wynajem autokarów w Krakowie

Aby wynająć autokar w Krakowie, prosimy o kontakt z zespołem Kraków Buses pod numerem telefonu +48 533 85 76 66 lub adresem e-mailowym . Czekamy na Państwa zapytania i z przyjemnością przygotujemy ofertę rezerwacji autokaru!